اطلاعاتی در مورد قند شیرکو بوکان

آنچه در این مقاله می خوانید...

 دلایل مرغوبیت قند شیرکو بوکانمراکز تهیه قند شیرکو بوکاناز پارامتر های قند بوکان میتوان به موارد ذیل اشاره نمود.
قند شیرکو بوکان

قند شیرکو بوکان ، که با نام تجاری قند شیرکوه نیز شناخته می شود در کارخانه ای با همین نام فعالیت مینماید. آدرس کارخانه: استان محل کارخانه: آذربایجان غربی شهر محل کارخانه: نشانی کامل کارخانه: بوکان ، جاده میاندوآب ، شهرک صنعتی اوج تپه میباشد.

 

قند شیرکو بوکان

 دلایل مرغوبیت قند شیرکو بوکان

قند یکی ازمواد غذایی تلفیق شده با فرهنگ ایرانی است و از زمانهای قدیم  برای تولید انواع مواد غذایی و نوشیدنی ها در مراسمات مذهبی و جشن ها از آن استفاده میشده است همین فرهنگ استفاده باعث شد کارخانه هایی برای تولید انبوه این ماده غذایی در سرتاسر کشور بوجود آید.

 

وجود اراضی کشاورزی در منطقه آذربایجان غربی باعث شده است که این منطقه برای تولید چغندرقند ناسب باشد و همین موضوع باعث ایجاد کارخانه هایی تولید قند در استان آذربایجان غربی شد که از آن جمله میتوان کارخانه قند میاندواب، کارخانه قند مهاباد، کارخانه قند نقده،  کارخانه قند ارومیه، کارخانه قند پیرانشهر، کارخانه قند خوی را نام برد.

 

وجود محصولات کشاورزی مناسب برای تولید قند اولین دلیل برای تولید قند مرغوب در استان آذربایجان غربی است، با توجه به اینکه شکر مناسب در کارخانه های موجود در استان آذربایجان غربی تولید میشود این شکر توسط کارخانه قند شیرکو خریداری و بوسیله تکنولوژی روز تبدیل به محصولات قندی میشود.

 

قند شیرکو بوکان

استفاده از تکنولوژی روز برای تولید قند شیرکو بوکان باعث تولید محصولات بسیار عالی از طرف این کارخانه شده که با استقبال وسیع در کشور مواحه شده است و باعث ایجاد پیوند عمیق این ماده غذایی با حس چشایی و سفره مردم ایران شده است.

مشتریان محترم میتوانند جهت خرید قند شیرکو بوکان با مشاورین ما در ارتباط باشند.

 

قند شیرکو بوکان

مراکز تهیه قند شیرکو بوکان

علاوه بر قند شیرکو بوکان، قند زانکو و تنها نیز در این شهر تولید میشود که از کیفیت مناسبی برخوردار هستند میزان تولید و فروش قند شیرکو بوکان در سال های اخیر گویای این مطلب است که دارای کیفیت خوب برای قانع نمودن حس چشایی و ارتقائ استاندارهای قند در کشور بوده است.

 

از پارامتر های قند بوکان میتوان به موارد ذیل اشاره نمود.

  1. استفاده از تکنولوژی روز برای تولید
  2. اندازه و حجم مناسب بافت
  3. انحلال پذیری و پایداری
  4. دانه بندی ریز و مناسب
  5. طعم شیرین و دلچسب
  6. رنگ سفید بسیار زیبا
  7. دارای املاح پایین
  8. عطر مطبوع
متقاضیان میتوانند جهت خرید قند شیرکو بوکان با کارشناسان ما از طریق راه های ارتباطی موجود در سایت در ارتباط باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *