بازار پخش قند شکسته کارتنی

آنچه در این مقاله می خوانید...

از مزایای قند شکسته کارتنی میتوان موارد ذیل را نام برد.توضیحات کوتاه قند شکسته کارتونیعرضه انواع قند شکسته کارتونی
قند شکسته کارتنی

قند شکسته کارتنی ، از انواع قند شکسته که در بازار ایران رونق بسیاری یافته است نوع بسته بندی شده در کارتن میباشد، این نوع از قند که بعلت نوع خاص بسته بندی در میان بسیاری از طرفداران با تقاضا مواجه شده است دارای مزایای مختص به خود است.

 

قند شکسته کارتنی

از مزایای قند شکسته کارتنی میتوان موارد ذیل را نام برد.

  1. نگهداشت مناسب قند
  2. جلوگیری از خرد شدن قند
  3. درج کامل اطلاعات بر روی کارتن
  4. شناساندن مناسب کالا
  5. مناسب برای حمل در مسیر طولانی
  6. بازار پسندی کالا

 

قند شکسته کارتنی در وزن های متفاوت و با توجه به درخواست و نیاز مصرف کننده روانه بازار میشود، و از انواع پرفروش آن نوع ۳ – ۵ و ۱۰ میباشد که بصورت خرده و عمده روانه بازار میشود که متقاضیان بر حسب مقدار نیاز و وسع مالی نسبت به سفارش آن اقدام مینمایند.

 

قند شکسته کارتنی

توضیحات کوتاه قند شکسته کارتونی

قند شکسته کارتنی، برای تولید این از قند بعد از برداشت گیاهان تولید قند مانند چغندرقند و نیشکر و انتقال آنها  به کارخانه تولید قند نسبت به شربت گیری اقدام، شربت حاصل با عملیات خاصی تبدیل به شکر شده و برای اقدامات بعدی راهی کارخانه های قند ریزی میشود.

 

در کازخانه قند ریزی شکر تبدیل به کله قند شده و سپس با دستگاه های خرد کننده به قند شکسته تبدیل میشود، در این قسمت دو راه برای بسته بندی محصول بدست آمده وجود دارد ۱- بسته بندی در پلاستیک ۲- بسته بندی در کارتن که قند شکسته کارتنی از طرفداران زیادی برخوردار است.

 

احتمالا قند  بسته بندی شده در کارتن نسبت به قند بسته بندی شده در نایلون بصورت جزئی از قیمت بیشتری برخوردار باشد اما مزایای این نوع از قند نسبت به سایر انواع بسته بندی بیشتر است (در اول صفحه توضیح داده شد )و همین دلایل خریداران را قانع نموده است که نسبت به خرید این نوع از قند رغبت بیشتری داشته باشند.

 

مشتریان محترم جهت خرید انواع محصولات قندی میتوانند با مشاورین ما در ارتباط باشند

 

از انواع قند کارتنی قند خرد شده بصورت ریز و دارای بافت نرم میتواند مناسبترین نوع باشد زیرا به دندان های شما آسیب کمتری وارد میکند، و همین دلیل فروش عالی این محصول در کشور شده است. این نوع از قند در کشورهای همسایه نیز فروش بالایی را تجربه مینماید که از آنها میتوان استرالیا، ارمنستان، ترکمنستان و تعدادی از کشورهای عربی را نام برد که باعث تولید بیشتر این محصول شده است.

قند شکسته کارتنی

عرضه انواع قند شکسته کارتونی

عرضه انواع قند شکسته کارتونی در اشکال و وزن های متفاوت باعث شده است که بسیاری از مردم برای مجالس و جشن های خود از این نوع قند استفاده نمایندو همچنین یزای استفاده روزمره نیز مناسب میباشدف شما عزیزان جهت تجربه یک خرید موفق میتوانید با واحد فروش ما در تماس بوده و همچنین از مشاوره تیم ما برخوردار باشید.

 خرید عمده محصولات قندی و بخصوص نوع قند شکسته کارتنی دارای مزایای بسیاری از جمله قیمت و کیفیت مناسب را بهمراه دارد. مشتریان محترم جهت خرید انواع محصولات قندی میتوانند با مشاورین ما در ارتباط باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *