توزیع قند شکسته عمده درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

کیفیت قند به چه مواردی بستگی دارد؟تولید کنندگان و توزیع قند شکسته عمده

توزیع قند شکسته عمده درجه یک توزیع قند شکسته عمده درجه یک

توزیع قند شکسته عمده

توزیع چیست؟ فرایندی است که در آن کالا یا خدمات برای استفاده یا مصرف به دست مصرف کننده میرسد و به دو صورت کلی مستقیم یا غیر مستقیم انجام میپذیرد.

نظام مناسب توزیع و پخش، رساندن محصول یا خدمات از طریق زنجیره ای از واسطه ها یا کسب و کارها می باشد. و ساماندهی این نظام خواستگاه نهایی تولید کننده و مشتری است، یافتن مناسبترین نظام توزیع میتواند قدرت سود آوری تولید کننده و قدرت صرفه جویی مصرف کننده را افزایش دهد و انتخاب روش توزیع مناسب نتایج مثبتی را در پی خواهد داشت.

رایج‌ترین روش های توزیع قند شکسته عمده در ایران کدام ها هستند؟!
۱- پخش و توزیع مویرگی
۲- پخش و توزیع کالا از طریق توزیع مستقل.
۳- پخش و توزیع کالا از طریق شبکه‌های توزیع عمده‌فروشی
۴- پخش و توزیع کالا از طریق شرکت‌های پخش و طراحی شبکه‌های فروش مختلف

با توجه به اینکه قند جزو مواد غذایی پیوند خورده با فرهنگ غذایی هر ایرانی است میطلبد مناسبترین روش ها را در راستای توزیع قند شکسته عمده تولید شده در کارخانه های قند سراسر کشور اتخاذ نمود و میتوان گفت تقریبا از تمام روش مورد اشاره در مطالب قوق (۴ روش) برای توزیع قند شکسته عمده در ایران استفاده میشود که فعالیت شرکت ما در این زمینه قابل ملاحظه بوده است بشکلی که با استفاده از تلفیق روش های توزیع فوق توانسته با کمترین هزینه و روش های مقرون بصرفه قند شکسته عمده را در بسته بندی های مناسب و متفاوت بدست فروشندگان عمده و خرده در سراسر کشور برساند.

کیفیت قند به چه مواردی بستگی دارد؟

توزیع قند شکسته عمده درجه یک توزیع قند شکسته عمده درجه یک

کیفیت قند به عوامل مختلفی بستگی دارد که از آن جمله میتوان به موارد ذیل اشاره کرد.
۱- تکنولوژی مورد استفاده برای استحصال شکر
۲- کیفیت گیاه مورد استفاده (چغندر قند و نیشکر) برای استحصال از لحاظ میزان ساکاروز موجود در آنها
۳- تکنولوژی مورد استفاده در کارخانه های قند ریزی که میتوان هرکدام از موارد بالا را در بخش کوچکتر مورد کنکانش و برسی قرار داد.

متقاضیان خرید انواع بهترین قند می توانند به قسمت مشاوره و فروش در پایین صفحه مراجعه نمایند


اما آنچه در این بحث باید مورد توجه قرار گیرد این است که شزکت رادنوش سعی کرده است ضمن استفاده از روش های بروز تولید از روش های انبارداری و حمل مناسب قند نیز در جهت بهبود کیفیت محصول تحویلی به مشتریان استفاده نماید تا کالای تحویلی که بیشتر قند شکسته عمده است بالاترین کیفیت را از خواص ظاهری و طعم و مزه داشته باشد.

تولید کنندگان و توزیع قند شکسته عمده

توزیع قند شکسته عمده درجه یک
بر اساس برآورد های سازمان های زیربط مقدار شکر مورد نیار کشور در سال های اخیر حدودا ۵/۲ ملیون تن برآورد شده است و حدود ۹۵ درصد این مقدار در داخل از چغندر قند و نیشکر استحصال میشود این در حالی است که ۲۷ طرح نیمه تمام تولید شکر در ۱۰ استان کشور وجود دارد که در صورت اتمام خودکفایی در تولید شکر را شاهد خواهیم بود و این مسآله بر کسب و کار تولید کنندگان قند عمده ارزان تاثیر مستقیم داشته بطوریکه ضمن ایجاد اشتغال کاهش قیمت و در دسترس بودن این محصول را در پی خواهد داشت.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *