اطلاعات کامل از تولید کنندگان قند شکسته بسته بندی شده

آنچه در این مقاله می خوانید...

تولید کنندگان قند شکسته بسته بندی شده :میزان کالری قند چه قدر است؟کارخانه تولید کله و قند شکسته بسته بندیبازار فروش قند بسته بندی ارزان:
قند شکسته شرکت رادنوش

تولید کنندگان قند شکسته بسته بندی شده :

کارخانه های تولید شکر، قند و قند شکسته بسته بندی در ایران،  بیش از ۱۲۰ سال است  که فعالیت نموده و قدمت دارند. که ۱۵ مورد از آن ها در بازار بورس برای سهامداری عموم عرضه شده که در حال حاضر میتوان سهام آن ها را خرید و فروش نمود.

-قند شکسته فله

چشم انداز و آینده ی عالی صنعت شکر و قند مثل صنعت دارو قابل تحریم کردن نیست،و این امر سبب شده تا این گروه با افزایش استقبال از طرف سهامداران مواجه شود. تولید شکر ایران در سال های اخیر از مرز ۲ میلیون تن گذشت و خودکفایی را در این کالای استراتژیک برایمان به ارمغان آورد.

استخراج قند (شکر) از چغندر قند و نیشکر در کارخانه های تولید قند که در ذیل با آمار توضیح داده شده است انجام میپذیرد، بدین صورت که بعد از پالایش شیره و کریستاله کردن آن شکر را به رنگ‌های مختلف سفید و قهوه‌ای در می‌آورند، شکر استخراج شده به کارخانه قند ریزی ( تولید قند کله، قند  کیلویی، قند بسته بندی، قند حبه و …) انتقال و بعد از تولید قند کله شکسته شده و در بسته بندی هایی با وزن های متفاوت و مشخص و مطابق با درخواست مشتری جهت فروش آماده می شود.

تولید قند از چغندرقند و قند شکسته بسته بندی

 

میزان کالری قند چه قدر است؟

قند قهوه‌ای و قند سفید تقریبا کالری یکسانی دارند، هر حبه قند ۲/۵ گرم ۱۰ کالری دارد. قند کالری بالایی دارد و برای تولید انرژی سریع، رفع فشار پایین در بدن انسان مناسب است

 

اطلاعات تغذیه یک حبه قند ۱۰۰ گرم
کالری ۱۰ ۳۹۰
قند ۲/۵ گرم ۱۰۰ گرم
پروتئین ۰ ۰
چربی ۰ ۰

کارخانه تولید کله و قند شکسته بسته بندی

بازار فروش قند بسته بندی ارزان:

 در زمینه فروش عمده و خرده قند شکسته بسته بندی برای صرفه جویی در هزینه ها میتوان قند را در درب کارخانه تحویل گرفت و یا از طریق شرکت رادنوش بهترین انواع قند شکسته بسته بندی را میتوان سفارش داد و تهیه نمود.

لازم بذکر است شرکت رادنوش انواع قند را در بسته بندی ها و اشکال مناسب جهت ارائه به مشتریان آماده نموده است لذا مشتریان محترم جهت خرید انواع قند شکسته بسته بندی، قند حبه و انواع دیگر قند با شماره تلفن های موجود در همین صفحه تماس حاصل فرمائید .

 

 


مقالات مرتبط:

قند شکسته فله

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *