خرید عمده قند درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید قند درجه یکمرکز فروش قند درجه یک
قند

خرید عمده قند ، قند در جه یک قندی است که از محصولات گیاهی تولید قند بدست آمده که دارای مواد شیرینی بنام گلوکز و فروکتوز هستند.

قند 

و بعد از جداسازی در صنعت تولید مواد غذایی مورد استفاده قرار می گیرد که یکی از آنها قند است قند در کنار محبوبترین نوشیدنی های ایرانی مانند چای و قهوه استفاده می شود.

با توجه به رشد این صنعت در ایران مرکز فروش قند و خرید عمده قند درجه یک از الزامات ایرانی ها است و برای این منظور شرکت های پخش اقدام دریافت این محصول از فروشندگان می کنند.

قند

نحوه تولید قند درجه یک

در ذیل بصورت خلاصه تولید قند را توضیح می دهیم.

آماده کردن چغندر قند:

ابتدا محصولات گیاهی تولید قند را به کارخانه انتقال شست وشو داده و با دستگاه های برش به برگه های ریزی برش میدهند تا بصورت خلال گردد.

عصاره کشی (شربت گیری):

این قسمت در داخل دستگاه دیفوز صورت می گیرد به این شکل که با آب داغ به خلال ها دما داده شده تا پلاسمای چغندر پاره شده و عصاره قند از آن خارج شود.

خالص کردن شربت قند:

در این مرحله ناخالصی ها و تفاله از شربت جدا می شود و برای این منظور به شربت عصاره اضافه می نمایند تا ناخالصی ها به عصاره چسبیده و از آن جدا شود.

متقاضیان خرید عمده قند می توانند جهت مشاهده قیمت ها و ثبت سفارش به قسمت مشاوره و فروش مراجعه نمایند

تبخیر، تغلیظ و تبلور:

در این مرحله عصاره بدست آمده را وارد گرمکن شده و بوسیله دما عملیات تبخیر انجام و شربت غلیظ می شود تا شربت به بریکس ۶۰ برسد.

تغلیظ و تشکیل بلور:

شربت را صاف کرده تا در اثر دما بلور و شکر تشکیل شود شکر در این مرحله قهوه ای است که مجددا به رنگ سفید تبدیل خواهد شد.

در نهایت برای تبدیل رنگ قهوه ای به سفید به شکر رنگ آبی و بلانکیت اضافه می کنند که بشکل محلول است و بعد بوسیله دستگاه ها و قالب ها به شکل انواع قند در می آید و بصورت خرید قند عمده به بازار عرضه می شود.

قند

مرکز فروش قند درجه یک

مرکز فروش قند محل یا مکانی است که در آن انواع محصولات قندی برای خریداران به نمایش گذاشته می شود به گونه ای که خریداران بصورت لمسی و عینی محصول خود را انتخاب می نمایند

خرید عمده قند در مرکز فروش قند به روش سنتی انجام می پذیرد اما روش های نوین کار را راحت تر نموده است یکی از این روش ها روش خرید و فروش اینترنتی است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *