خرید عمده قند درجه یک

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تولید قند درجه یکمرکز فروش قند درجه یک
قند مرغوب

قند درجه یک که از چغندرقند یا نیشکر بدست می آید عموما همراه چای برای شیرین کردن کام مردم و همچنین برای تهیه بسیاری از مواد غذایی شیرین در کشورمان مورد استفاده قرار میگیرد.

برای بسیاری از فروشندگان و خریداران  تهیه این محصوص بصورت عمده و از طریق روش های آنلاین اینترنتی میتواند بهترین راه و کم هزینه ترین راه ممکن باشد.

 

قند درجه یک

قند درجه یک

 

نحوه تولید قند درجه یک

برای تولید قند درجه یک ابتدا چغندرهای چیده شده از مزرعه را به خوبی شست و شو داده، و تبعد توسط دستگاه خرد کن بصورت قطعات بسیار ریز برش داده میشود.

 

شربت گیری یا عصاره گیری:

در این مرحله چغندر قندهای خلال و ریز شده در دستگاهی بنام دیفوز قرار داده میشود و با تماس آب داغ دیواره پلاسمای سلول پاره شده و عصاره از دیواره آن تراوش می یابد.

 

خالص کردن عصاره قند:

در این مرحله برای جداساری ناخالصی ها از شربت قند به آن مقداری آهک اضافه مینمایند و در نتیجه مواد غیر قندی بهمراه آهک تهنشین شده  از آن جدا میشود و این ناخالصی ها بهمراه آهک از شربت جدا میشود.

 

تبخیر، تغلیظ و تبلور:

دز ادامه شربت صاف بدست آمده را وارد گرمکن و مرحله تبخیر مینمایند و در این قسمت از تولید شربت تا رسیدن به بریکس (غلظت)  ۶۰ درصد ادامه پیدا میکند.سپس شربت تغلیظ شده را صاف نموده  و تا مرحله تشکیل بلور گرما میدهند.

 

جداسازی قند از سیروپ و سفید سازی قند:

در این مرحله قند را توسط عملیات سانتریفیوژ از سیروپ جداسازی نموده و بلورهای زرد رنگ قند بدست می آید که نیاز اسن مجددا به مایع تبدیل نموده و مجددا صاف کرد.

 

رنگ وشکل دهی به قند:

در این مرحله برای سفید کردن قند به آن بلانکیت و رنگ آبی می باشد که به این محلول اضافه میشود و سپس به قالب های قند اضافه و قند کله یا حبه بدست می آید.

 

قند درجه یک

 

مرکز فروش قند درجه یک

مراکز فروش قند درجه یک را میتوان در اقصی نقاط کشور یافت اما آنچه مهم است خرید محصولات قندی با کمترین قیمت از فروشندگان این محصولات می باشد که با روند روبه رشد تکنولوژی خرید این محصولات بصورت آنلاین رشد قابل توجهی داشته است.

خریداران در روش اینترنتی میتوانند محصول را مشاهده و با کمترین قیمت در محل مقصد خود دریافت نمایند. در این روش با حذف واسطه قیمت این محصول بسیار خواهد بود و بهترین کیفیت قند برای متقاضیان لحاظ خواهد شد.

مشتریان محترم چهت خرید انواع محصولات قندی میتوانند با مشاورین ما در ارتباط باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *