خرید قند کله در بازار

آنچه در این مقاله می خوانید...

خرید قند کله از کجا مناسب است؟مشخصات قند با کیفیت کدام است؟
خرید قند کله

خرید قند کله از کجا مناسب است؟ بهترین قند کله کدام نوع است؟ مشخصات قند با کیفیت کدام است؟ با ما همراه باشید

قند کله قندی است که از شکر سفید در قالب های مخروطی و در اشکال منظم تولید میشود و بنا به درخواست مشتری شکسته یا طعم دار میشود.

 

 خرید قند کله

قند برای اولین بار ۳۰۰ سال قبل از میلاد در هندوستان بصورت شکر و جامد تولید و جهت مصارف دارویی مورد استفاده قرار گرفت .

 

در سال ۱۲۷۳ اولین کارخانه تولید قند در شهر کهریزک به بهره برداری رسید و تولید قند کله در ایران شروع شد و بدلیل نفوذ در فرهنگ غذایی بسیار سریع تولید این محصول در اکثر شهرهای ایران شروع شد.

 

قند کله در فرهنگ ایرانی جای ارزشمندی برای خود دارد به این شکل که مردم ایران قند را بعنوان شیرین کننده کام و در نهایت زندگی میدانند و ارزش معنوی این ماده غذایی برای برخی بالاتر از ارزش غذایی و مادی آن است.

 

در زمان های قدیم از قند بعنوان هدیه، اجرت استاد یا گارگر  و حتی در مراسمات و جشن ها مورد استفاده قرار میگرفت و در حال حاضر نیز در مراسمات شیرینی خوران و بله برون از آن استفاده میشود.

خرید قند کله

خرید قند کله

خرید قند کله از کجا مناسب است؟

برای خرید محصولات قندی ۲ روش وجود دارد که بیشتر خریداران ترجیح میدهند از این دو روش برای خرید خود استفاده نمایند که در ذیل به اختصار توضیح داده میشود.

 

روش خرید سنتی : در این روش خریدار و متقاضی محصولات قندی بصورت فیزیکی و حضوری به کارخانه مراجعه نموده و یا به فروشگاه های مربوط به فروش محصولات قندی مراجعه و بعد از انتخاب محصول نسبت به خرید آن اقدام مینماید.

 

روش خرید آنلاین یا اینترنتی : در این روش از خرید متقاضی خرید محصولات قندی بعد از مراجعه به سایت       https://ghandkade.com     نسبت به انتخاب محصول مورد نظراقدام و سفارش محصول انجام و در اولین فرصت محصول برای مشتری ارسال میگردد.

 

خرید قند کله

 در روش خرید اینترنتی مدیریت زمان و منابع مالی بیشتر در اختیار متقاضی خرید بوده و خریدار در اسرع وقت کالای قندی خود را دریافت مینماید.

مشخصات قند با کیفیت کدام است؟

برای شناخت قند کله مناسب نیاز است تجربه را با حس چضایی، بویایی و بینایی در هم آمیخته و قندی مناسب را انتخاب نمود در ذیل به تعدادی از مشخصات قند کله با کیفیت اشاره مینمائیم.

رنگ سفید متعادل

حجم و اندازه نرمال

درشت بودن دانه

میزان شیرینی

معتدل طعم مناسب

عطر مناسب

متقاضیان محصولات قندی میتوانند جهت خرید با مشاورین ما در سایت     ghandkade.com   در ارتباط باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *