شرکت فروش قند بسته بندی فریمان

آنچه در این مقاله می خوانید...

موارد استفاده از قند فریمان خرید بی واسطه قند بسته بندی فریمان

قند بسته بندی فریمان ، قند ماده غذایی اجین شده با فرهنگ ایرانی است بنوعی که از این ماده غذایی در جشن ها و حتی مراسمات مذهبی نیز استفاده می شود و جزو معدود مواد غذایی است که بغیر از کاربرد در صنعت غذا بعنوان ماده ای خوش یمن از آن یاد می شود.

همین دلیل کافی است تا صنعت تولید این ماده غذایی در کشور رشد قابل توجهی را تجربه نموده و کالایی استراتژیک بشمار آید و بخش عمده ای از صادرات را بخود اختصاص داده است.

 

در همین راستا کارخانه تولید شکر و قند فریمان ( ثابت خراسان )در سال ۱۳۳۶ تاسیس و دفتر این شرکت در مشهد و تهران مشغول کار است لازم بذکر است که این شرکت بعد از تبدیل به سهامی عام به عضویت سازمان بورس در امد.

ایجاد معادن برای تولید سنگ آهک، خرید سهام تعدادی از شرکت های قندی، تاسیس شرکت های تحقیقاتی در خصوص قند، ایجاد دانشکده تولید قند تعدادی از اقدامات این شرکت در ضمن تولید قند بوده است.

موارد استفاده از قند فریمان

قند فریمان با تولید انواع محصولات قندی مانند قند کله، قند شکسته ، قند حبه و … توانسته است در بازار خرید و فروش محصولات قندی جایگاه خود را بخوبی پیدا نماید.

دلیل تقاضای رو به افزایش برای محصولات کارخانه قند فریمان را می توان در کیفیت تولید این محصولات این کارخانه جست و جو کرد که با رعایت استاندارد ها و موارد کیفی بهترین قند را روانه بازار نماید.

 

در ذیل به تعدادی از مشخصات کیفی محصولات قندی کارخانه فریمان اشاره مینمائیم.

استفاده از تکنولوژی روز تولید

استفاده از بلانکیت در حد مجاز

داشتن اندازه متوسط بلور

داشتن خاکستر استاندارد

داشتن رطوبت مناسب

میزان شیرینی متعادل

حجم و اندازه نرمال

رنگ سفید متعادل

درشت بودن دانه

قند سفید عمده

 خرید بی واسطه قند بسته بندی فریمان

خرید بی واسطه قند بسته بندی فریمان روش های متفاوتی وجود دارد اما بهترین روش خرید از سایت اینترنتی این شرکت است در این روش از خرید متقاضی با مراجعه به سایت     ضمن انجام مشاوره نسبت به خرید قند اقدام و در اسرع وقت کالای خود را دریافت مینماید.

با توجه به کمبود وقت در سالیان اخیر بعلت زندگی شهری و درک ارزش زمان بهترین روش خرید نوع آنلاین آن می باشد که با کمترین صرف هزینه و وقت میتوان محصول خود را دریافت نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *