قند شکسته ۵ کیلویی

آنچه در این مقاله می خوانید...

قند شکسته ۵ کیلویی چگونه تولید میشود ؟قیمت قند شکسته ۵ کیلویی در بازاربا چه روشی میتوان قند شکسته ۵ کیلویی خریداری نمود؟
قند

قند شکسته ۵ کیلویی چگونه تولید میشود ؟ قیمت قند شکسته ۵ کیلویی در بازار ! با چه روشی میتوان قند شکسته ۵ کیلویی خریداری نمود؟ با ما همراه باشید.

قند شکسته 5 کیلویی قند شکسته 5 کیلویی 

 

قند شکسته ۵ کیلویی چگونه تولید میشود ؟

ابتدا محصول گیاهی که باید شکر و در نهایت قند از آن تولید شود برداشت شده و در کارخانه شستو شو داده میشود تا تمام ناخالصی ها از آن جداسازی شود.

عصاره گیری یا شربت گیری: چغندرقند در اندازه های مشخص شده برش داده شده و در دستگاهی بنام دیفوز قرار داده میشود تا بر اثر دما پلاسمای سلول گیاه پاره شده و شربت شیرین از آن تراوش یابد

خالص کردن عصاره قند: برای جداسازی ناخاصی ها از شزبت قند به آن مقداری آهک اضافه مینمایند و در نتیجه مواد غیر قندی تهنشین میشود و به همراه آهک از آن جدا میشود.

متقاضیان محصولات قندی میتوانند جهت مشاهده قیمت به سایت  ghandkade.com  مراجعه نمایند.

تبخیر، تغلیظ و تبلور: در این مراحل شربت بدست آمده وارد گزمکن شده و آب خود را بصورت کامل از دست میدهد و شربت تا بریکس ( غلظت)  ۶۰ دما داده میشود سپس شربت صاف نموده و تا مرحله تشکیل بلور دما میدهند.

جداسازی قند از سیروپ و سفید سازی قند: در این مرحله شکر را توسط عملیات سانتریفیوژ از سیروپ جداسازی میکنند که بلورهای زرد رنگ قند بدست می آید.

رنگ وشکل دهی به قند: در این مرحله برای سفید نمودن شکر به آن بلانکیت رنگ آبی اضافه میشود و شکر حاصل به قالب های مخصوص تولید قند هدایت میشود.

قند شکسته 5 کیلویی

 

قیمت قند شکسته ۵ کیلویی در بازار

با توجه به تنوع کارخانه های تولید محصولات قندی و در پی آن تنوع در تولید محصولات قیمت قند شکسته ۵ کیلویی نیز با توجه به تکنولوژی های مورد استفاده، مواد اولیه و …  دستخوش تغییر می شود.

گفتنی است در حال حاضر بعلت وجود نواسانات موجود در بازار قیمت ها دچار نوسان بوده و نمی توان قیمت واحدی را برای بلند مدت ارائه کرد.

قند شکسته 5 کیلویی

با چه روشی میتوان قند شکسته ۵ کیلویی خریداری نمود؟

روش خرید سنتی : در این روش خریدار و متقاضی محصولات قندی بصورت فیزیکی و حضوری به کارخانه مراجعه نموده و یا به فروشگاه های مربوط به فروش محصولات قندی مراجعه و بعد از انتخاب محصول نسبت به خرید آن اقدام مینماید.

 

روش خرید آنلاین یا اینترنتی : در این روش از خرید متقاضی خرید محصولات قندی بعد از مراجعه به سایت   ghandkade.chttps نسبت به انتخاب محصول مورد نظراقدام و سفارش محصول انجام و در اولین فرصت محصول برای مشتری ارسال میگردد.

 در روش خرید اینترنتی مدیریت زمان و منابع مالی بیشتر در اختیار متقاضی خرید بوده و خریدار در اسرع وقت کالای قندی خود را دریافت مینماید.

متقاضیان می توانند جهت خرید انواع محصولات قندی به سایت  ghandkade.com  مراجعه نموده و با مشاورین ما در ارتباط باشند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *