قیمت قند شکسته کاترین درب کارخانه

آنچه در این مقاله می خوانید...

  مشخصات کامل قند شکسته کاترین درب کارخانهفروشگاه قند کاترین درب کارخانه

قند شکسته کاترین، شرکت تکامل غذا در سال ۱۳۸۵ در شهر آمل شروع بکار کرد و نام برند تولید قند خود را کاترین نامگذاری نمود که باظزفیت تولید روزانه ده تن مشغول به فعالیت است و در سال های اخیر این ظرفیت را افزایش داده و کیفیت محصولات خد را افزایش داده است.

قند

  مشخصات کامل قند شکسته کاترین درب کارخانه

قند شکسته کاترین با رعایت استاندارد های کیفی و رعایت در حق انتخاب خریدار سطح خدمات غذایی خود را به نحو بسیار خوبی افزایش داده است و کوشیده است که بسته بندی های مناسب و استاندارد کیفیت محصول خود راتا انتهای تاریخ انقضائ حفظ نماید

 قند کاترین در انواع وزن های ۱ تا ۱۰ کیلو و در بسته بندی های نایلونی، کارتنی و … بسته بندی و روانه بازر می نماید که توانسته است جایگاه خود را در بین تولید کنندگان و متقاضیان قند پیدا نماید.

قند

قند شکسته کاترین دارای مشخصات کیفی بسیار مناسب، در بسته بندی سالم و کاملا بهداشتی است میزان سختس و نرمی این قند در حد نرمال بوده که بدون خرد شدن میتوان آن را استفاده نمود.

برای شناخت میزان استاندارد کیفی و ظاهری محصول نیاز است که تجربه کافی درز این زمینه را داشت اما تعدادی از مشخصات کیفی نیازمند آزمایش هستند در هر صورت برای تعدادی از مشخصاتی که میتوان آنها را مشاهده نمود در ذیل اشاره مینمائیم.

  1. اندازه بلور قندی متوسط
  2. تولید با تکنولوژی روز
  3. داشتن رطوبت استاندارد
  4. استفاده از بلانکیت مجاز
  5. میزان شیرینی تعادلی
  6. تعادل دراندازه و حجم
  7. رنگ سفید نرمال
  8. خاکستر استاندارد

قند

فروشگاه قند کاترین درب کارخانه

برای خرید انواع محصولات قندی راههای متنوعی وجود دارد که در ذیل به پر استفاده ترین آنها اشاره خواهیم نمود اما آنچه که باید مد نظر داشته باشید این است که قند باید شفاف و سفید باشد و هیچگونه کدری و ناخالصی نداشته باشد.

به همین دلیل است که باید در انتخاب برند معتبر دقت نمود و به بسته بندی کالا دقت نمود که توان نگهداشت مناسب محتوای بسته را داشته باشد و قند را در حین حمل تبدیل به خاکه ننماید.
بهترین روش خرید نوع آنلاین یا اینترنتی آن است که در این روش خریدار به سایت ghandkade.com  مراجعه و قند کاترین را سفارش و با صرف هزینه و زمان کم کالای خود را دریافت خواهد نمود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *