مرکز صادرات قند شکسته ارومیه

آنچه در این مقاله می خوانید...

مرکز صادرات قند شکسته ارومیهچند ویژگی مهم قند شکسته ارومیهصادرات قند ارومیه به ترکیه
-قند شکسته ارومیه-

مرکز صادرات قند شکسته ارومیه

شکر و قند شکسته ارومیه به چند کشور همسایه صادر میشود اما محصول عمده این کارخانه که شکر می باشد خوراک کارخانه های قند ریزی داخل و خارج استان را تامین مینماید.

-قند شکسته ارومیه

-قند شکسته ارومیه

توزیع محصولات قندی کارخانه قند و قندریزی ارومیه از جمله قند شکسته ارومیه توسط شرکت رادنوش برای تمام کشور انجام میپذیرد لذا مشتریان محترم میتوانند با مشاورین فروش ما در تماس باشند.

با توجه به عدم خودکفایی صدرصدی محصولات قندی در کشور، هرچند وقت یکبار مهدودیت هایی برای صادرات شکر و قند به خارج از کشور اجرا میشود

ساخت کارخانه قند ارومیه در سال ۱۳۲۷ بعد از انجام مطالعات مکانیکی و استعداد کشاورزی منطقه انجام پذیرفت و یکی از اولین کارخانه های تولید قند در ایران می باشد.

 

-قند شکسته ارومیه

 

چند ویژگی مهم قند شکسته ارومیه

قند شکسته ارومیه دارای ویژگی های منحصر بفردی است که ریشه در اقلیم کشاورزی مناسب برای کاشت قند دارد، زیرااراضی کشاورزی زیر کشت چغندرقند توان ایجاد درصد خلوص بالا برای تولید شکر مناسب و در پی آن قند مناسب را داراست.

از ویژگی های مهم قند شکسته ارومیه میتوان موارد ذیل را نام برد.

 

  1. ارزش غذایی بالای چغندر قند مصرفی
  2. استفاده از تکنولوژی روز برای تولید
  3. اندازه و حجم مناسب بافت
  4. رنگ سفید بسیار زیبا
  5. دارای املاح پایین
  6. عطر مطبوع

 

امروزه نیمی از مواد غذایی مصرفی حاوی شکر و متعلقات آن میباشد پس میطلبد اطلاعات خود را در زمینه قند و شکر بروز نماییم و این امری ضروری است. اگر بدنبال اطلاعات بیشتر در زمینه خرید و فروش این محصول هستید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

قند شکسته ارومیه

صادرات قند ارومیه به ترکیه

مشکلات عدیده ای در جهت صادرات برون مرزی قند بعلت عدم خودکفایی صدرصدی قند و همچنین قوانین دست و پا گیر بین الملی وجود دارد و اجرای  کمابیش آنها باعث توقف یا کاهش صادرات محصولات قندی میشود.

اما ارمیه با توجه به اینکه با چند کشور همسایه دارای مرز مشترک است میتواند این محصولات بخصوص شکر و قند شکسته ارومیه را به این کشورها صادر نماید.

فرهنگ غذایی در کشور ما بگونه ای است که مصرف محصولات قندی در آن بالاست و همین مساله نیز باعث میشود که صادرات شکر و قند به حدالقل برسد. برای خرید مناسب و بهینه قند شکسته ارومیه و دریافت اطلاعات با کارشناسان مشاور ما در ارتباط باشید

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *