مشاوره و سفارش

شکر چیست؟

به یقین می توان گفت که امروزه نیمی از مواد غذایی حاوی شکر و متعلقات آن است؛ بنابراین، اطلاع از انواع قند و شکر یک امر ضروری محسوب می شود. با توجه به مصرف بالای قند و شکر و نیز، استقبال مصرف کنندگان از انواع گوناگون این کالای اساسی می توان به اهمیت و میزان خرید و فروش و ارزش غذایی آن پی برد. بنابراین، اگر بخواهید یک خرید مناسب و بهینه در زمینه قند و شکر انجام دهید، باید یک سری اطلاعات کلی درباره انواع آن داشته باشید.

قند حبه ای

به فرآورده ای که از ترکیب ساکاروز(نوعی دی ساکارید) تشکیل شده و محصول چغندر قند می باشد، قند (کَند) گفته می شود. شکل ظاهری قند، مکعبی سفید رنگ می باشد که همراه نوشیدنی های تلخ از قبیل: چای، قهوه و… استفاده می باشد. نکته قابل توجه این که، بیشتر کشورهای دنیا از قند استفاده نمی کنند و تنها در چند کشور محدود، مصرف قند کاربردهای فراوانی دارد که یکی از این چند کشور، ایران است که در رأس همه قرار دارد.

لیست کامل قیمت محصولات

خانه

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
قند شکسته نایلوننایلونموجود0
قند شکسته کارتنکارتنموجود0

درباره ما :

مجموعه رادنوش، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش آغاز کرد. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.